POZNAJ NASZ ZESPÓŁ

Katarzyna Adamiak

Magister fizjoterapii, absolwentka poznańskiego AWFu. 13 lat "pozytywniezakręcona w świecie fitnessu". Od dzieciństwa związana ze sportem. Obecnieinstruktorka takich form jak: tabata, trening funkcjonalny oraz wszelkiezajęcia wzmacniające i spalających. Ukończyła również szkolenia z NordicWalkingu, ćwiczeń oporowych i równoważnych z zastosowaniem przyborówThera-Band. Fitness to dla niej nie tylko praca, ale przede wszystkim pasja.Wysiłek fizyczny, ruch i dobra zabawa to droga do realizacji wyznaczonychcelów. Uwielbia pracę z ludźmi. Wszystko co robi pokazuje, że w życiu nie ma rzeczy niemożliwych, a marzenia są po to, żeby je spełniać! Miłośniczka siłowni i ciężarów. Padnij-powstań, przysiady, wykroki, martwy ciąg to u niej codzienność. Jej motto treningowe: PUPA SAMA SIĘ NIE ZROBI!

Julita El Bah

Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu na kierunku Fizjoterapii, Instruktor rekreacji ruchowej o specjalnościach: fitness - nowoczesne formy gimnastyki oraz aerobik. Z fitnessem związana zawodowo od  13 lat. Stale podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w wielu szkoleniach, warsztatach i konwencjach fitness.  Uwielbiam swoją pracę, ponieważ robiąc coś z pasją nie przepracowujesz ani jednego dnia :)Jestem uzależniona od zdrowego trybu życia, nieustannie zgłębiam wiedzę z zakresu prawidłowego odżywiania. Od najmłodszych lat związana jestem z tańcem . W klubie specjalizuje się w zajęciach wzmacniających, prozdrowotnych oraz choreograficznych. W swoich zajęciach stawiam na dobrą muzykę i zabawę połączoną z intensywnym wysiłkiem. Zwracam przede wszystkim szczególną uwagę, aby zajęcia były bezpieczne i    wyzwalały pozytywną energię:) . Prywatnie mama rezolutnej 8 latki i pasjonatka wizażu:)

Agnieszka Bartkowiak

To nauczycielka pełna pasji i zaangażowania. Każde zajęcia u Agnieszki to dogłębna analiza własnego ciała, oddechu oraz podróż w odkrywanie własnych możliwości. Jej sposób prowadzenia zajęć polega na bardzo dokładnym przygotowaniu ciała do wykonywanej asany i dbaniu o każdy szczegół pozycji. Pomimo, że nauczanie jogi to jej pasja – ciągle pozostaje uczniem podnosząc swoje kwalifikacje na szkoleniach i warsztatach. Ogromną radość czerpie z obserwowania jak w ludziach podczas praktyki zachodzi transformacja; zaczynają się czuć lepiej zarówno fizycznie jak i psychicznie, a to, co się wydarzy na macie zaczynają przenosić na inne sfery swojego życia.

O NAS

 

Nasz kameralny Klub Fitness spowoduje, że poczujesz się komfortowo. Każde zajęcia odbywają się w gronie maksymalnie kilkunastu osób. Odwiedź nas i poznaj naszych instruktorów, którzy zadbają o Twoje zdrowie i wygląd.

Jesteśmy grupą przyjaciół, która ze względu na małą ilość oferowanych zajęć w naszym regionie (Skórzewo, Dąbrówka, Dopiewo, Wysogotowo, Przeźmierowo, Plewiska) postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce i otworzyć własny klub fitness. Każdy z nas jest czynnym sportowcem – amatorem, który postanowił zapewnić Państwu wiele atrakcyjnych zajęć sportowych na wysokim poziomie. Dom Formy – bo tak nazywa się nasza placówka, zapewni Państwu miłe spędzenie czasu w kameralnym gronie dbając jednocześnie o Państwa zdrowie, figurę, wytrzymałość.

Naszym celem jest zapewnienie Państwu zajęć na najwyższym poziomie, w miłej atmosferze, o co zadbają nasi wykwalifikowani instruktorzy z wieloletnim doświadczeniem. Wystarczy się z nami skontaktować, zapisać na zajęcia i sprawdzić, że atmosfera i poziom zajęć w Domu Formy spełni Wasze oczekiwania.